Automatická převodovka již není jen pro lenochy

Automatická převodovka již není jen pro lenochy

Automatická převodovka totiž za poslední léta udělala mílové kroky ve svém vývoji a patří již ke standardní výbavě řady luxusních vozů. Kromě toho nezkušeným řidičům může velice napomoci věnovat se naplno řízení. Navíc automat, mluvíme-li o těch moderních, šetří motor a dokonce dokáže snížit spotřebu, což při dnešních cenách benzínu a nafty je skutečně vlastnost neocenitelná.

Moderní automatické převodovky jsou ideální volbou pro lidi, kteří mají menší cit k řazení, neboť lépe využívá nejvyššího točivého momentu motoru. Díky tomuto efektu lze s automatem v konečném výsledku jezdit efektivněji, než se srovnatelným motorem, který je řízen manuálně.

S automatem pro pohodlnější jízdu

Příznivci automatické převodovky si velice často pochvalují větší požitek z jízdy, který jim právě automat umožňuje. Navíc moderní automaty zejména luxusních limuzín, které používají většinou automatické převodovky s hydrodynamickým měničem, Vám i Vaší posádce zajistí pohodlnou jízdu bez zbytečného cukání. A pokud trávíte velkou část času ježděním po městech, pak se s automatickou převodovkou zcela jistě méně unavíte a postávání v kolonách se stane přece jen o kapku snesitelnější.

Pokud tedy uvažujete o koupi nového vozu, který disponuje automatickou převodovkou a rádi byste si všechny vlastnosti na „vlastní kůži“ vyzkoušeli, pak zcela jistě využijete nabídku autopůjčovny OneTwoGo, která má pro vás připraveno několik špičkových a prověřených vozů, se kterými bude jízda skutečný požitek.

Zkuste to.